• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Відбулося засідання Робочої групи з питань впровадження Громадського бюджету

17 серпня відбулося засідання Робочої групи Громадський Бюджет Кременчука в режимі відеоконференцзв'язку. Під головуванням першого заступника міського голови - голови Робочої групи Пелипенка В.М. було розглянуто декілька питань: а) Зміни до міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки» та її Положення б) Питання перерозподілу коштів в рамках міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки».

Засідання Робочої групи

Шановні мешканці Кременчука! 05 серпня 2020 року о 10:00 годині відбудеться засідання робочої групи з питань впровадження громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці в режимі відеоконференції.

Засідання робочої групи з питань впровадження громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці

26 червня 2020 року о 9:00 годині відбудеться засідання робочої групи з питань впровадження громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці в режимі відеоконференцзв’язку.

Оголошення про початок громадських консультацій

З 18 травня до 15 липня 2020 року сектор підтримки партисипативних практик разом з міжнародними та українськими експертами Конгреса місцевих та регіональних влад Ради Європи проводить громадські консультації з метою напрацювань змін до міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки» та її Положення.

Нагородження авторів проєктів-переможців Громадського бюджету міста Кременчука 2019 року

27 грудня 2019 року о 14 годині в Великому залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області відбудеться нагородження авторів проєктів-переможців Громадського бюджету міста Кременчука 2019 року.