• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Семінар «Підсумки Громадського бюджету Кременчука 2018, як крок до нових можливостей»

Запрошуємо 02 березня 2019 року на семінар «Підсумки Громадського бюджету Кременчука 2018, як крок до нових можливостей». Захід відбудеться в приміщені Центральної міської дитячої бібліотеки (вул. Соборна, б. 12/16).

Нам важлива Ваша думка!

Анкета для активних учасників процессу Громадського бюджету в м. Кременчуці та мешканців міста.

Засідання Робочої групи з питань впровадження Громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці.

21 січня 2019 року о 16 годині в малій залі № 1 виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області відбудеться засідання Робочої групи з питань впровадження Громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці.

Підсумки голосування за проекти Громадського бюджету міста Кременчука 2018

Сьогодні 4 січня 2019 року на засіданні Робочої групи з питань впровадження Громадського бюджету в місті Кременчуці були розглянуті питання щодо підведення підсумків голосування за проекти Громадського бюджету 2018, а також проблемні моменти та порушення, які виникли під час голосування.

Офіційне звернення.

Сьогодні на контакт-центрі №12 (пров. Г. Бреста, 59) відбувся прикрий випадок між учасниками голосування за проекти Громадського бюджету.

Святкова ярмарка проектів ГБК2018

22 грудня о 18:00 під новорічною ялинкою відбудеться ярмарка проектів ГБК2018. Запрошуємо усіх мешканців міста послухати про найкращі проекти, які були подані на Громадський бюджет.

Допуск проектів до етапу голосування

30.11. 2018 року у малому залі №2 виконкому Кременчуцької міської ради відбулося засідання робочої групи, щодо впровадження Громадського бюджету у м. Кременчук.

Офіційне відкриття нового циклу Громадського бюджету 2018

01 жовтня 2018 року о 16.00 в Великому залі виконавчого комітету міський голова Малецький Віталій Олексійович офіційно оголосить про відкриття нового циклу Громадського бюджету 2018 та початок подання проектиних пропозицій.