• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Запрошення на онлайн-захід "Запускаємо ракету Громадського бюджету 2021"

В рамках громадських консультацій сектор підтримки партисипативних практик проводить підсумкову зустріч "Запускаємо ракету Громадського Бюджету 2021" по результатам І, ІІ та ІІІ етапів громадських консультацій щодо напрацювань змін до нормативних документів Громадського бюджету.

Оголошення про початок громадських консультацій

Сектор підтримки партисипативних практик розробив план громадських консультацій з мешканцями територіальної громади щодо підсумків програми «Громадського Бюджету м. Кременчука на 2016-2020 роки» та напрацювань змін до цільової програми «Громадський бюджет на 2021-2025 роки» та її Положення.

Відбулося засідання Робочої групи з питань впровадження Громадського бюджету

17 серпня відбулося засідання Робочої групи Громадський Бюджет Кременчука в режимі відеоконференцзв'язку. Під головуванням першого заступника міського голови - голови Робочої групи Пелипенка В.М. було розглянуто декілька питань: а) Зміни до міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки» та її Положення б) Питання перерозподілу коштів в рамках міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки».

Засідання Робочої групи

Шановні мешканці Кременчука! 05 серпня 2020 року о 10:00 годині відбудеться засідання робочої групи з питань впровадження громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці в режимі відеоконференції.

Засідання робочої групи з питань впровадження громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці

26 червня 2020 року о 9:00 годині відбудеться засідання робочої групи з питань впровадження громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці в режимі відеоконференцзв’язку.

Оголошення про початок громадських консультацій

З 18 травня до 15 липня 2020 року сектор підтримки партисипативних практик разом з міжнародними та українськими експертами Конгреса місцевих та регіональних влад Ради Європи проводить громадські консультації з метою напрацювань змін до міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки» та її Положення.