• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Нам важлива Ваша думка!

Анкета для активних учасників процессу Громадського бюджету в м. Кременчуці та мешканців міста.

Засідання Робочої групи з питань впровадження Громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці.

21 січня 2019 року о 16 годині в малій залі № 1 виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області відбудеться засідання Робочої групи з питань впровадження Громадського (партисипативного) бюджету в місті Кременчуці.

Підсумки голосування за проекти Громадського бюджету міста Кременчука 2018

Сьогодні 4 січня 2019 року на засіданні Робочої групи з питань впровадження Громадського бюджету в місті Кременчуці були розглянуті питання щодо підведення підсумків голосування за проекти Громадського бюджету 2018, а також проблемні моменти та порушення, які виникли під час голосування.

Офіційне звернення.

Сьогодні на контакт-центрі №12 (пров. Г. Бреста, 59) відбувся прикрий випадок між учасниками голосування за проекти Громадського бюджету.

Святкова ярмарка проектів ГБК2018

22 грудня о 18:00 під новорічною ялинкою відбудеться ярмарка проектів ГБК2018. Запрошуємо усіх мешканців міста послухати про найкращі проекти, які були подані на Громадський бюджет.

Допуск проектів до етапу голосування

30.11. 2018 року у малому залі №2 виконкому Кременчуцької міської ради відбулося засідання робочої групи, щодо впровадження Громадського бюджету у м. Кременчук.

Офіційне відкриття нового циклу Громадського бюджету 2018

01 жовтня 2018 року о 16.00 в Великому залі виконавчого комітету міський голова Малецький Віталій Олексійович офіційно оголосить про відкриття нового циклу Громадського бюджету 2018 та початок подання проектиних пропозицій.

ОГОЛОШУЮТЬСЯ консультації з громадськістю для напрацювання змін до проекту міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки»

З 15 лютого по 15 березня 2018 року проходитимуть консультації з громадськістю для напрацювання змін до проекту міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки».