• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування дитячої зони відпочинку в районі б. 7 по вул. Миру Брав участь

Доданий
25.10.2018
Номер
18
Благоустрій міських територій

Облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком, спортивним знаряддям та елементами принесе дуже багато користі мешканцям мікрорайону і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим. Огородження майданчика для вивозу сміття має запобігти рознесенню сміття територією дворів, сприятиме громадському вихованню мешканців наших будинків і збереже нелегку працю комунальників.

Автор проекту
Дарина
Дарина Крівченко
Бюджет
325 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛІ проекти - сектор Нагірна 2 (включає мікрорайони №№5, 10, 11)
Адреса
вул. Миру, 3, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої та малої проектних пропозицій пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Благоустрій міських територій

Відповідність тематики загальноміської проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

2.1. Існуюча ситуація

Наш двір утворюється з будинків № 5, 7 по вулиці Миру та будинків № 47, 49, 53 та 55/1 по вулиці В. Пугачова, має велику кількість мешканців різного віку і дуже багато дітей, адже поруч два дитячі садочки та дві школи.
У нинішній час на дитячому майданчику в нашому дворі для використання збереглись лише елементи «радянського спадку», які постійно підфарбовують і ремонтують, але це не робить їх сучасними і привабливими. Більшість конструкцій зламані або деформовані і на них страшно відпускати дітей. Залізо погнуте, крихке, ледь тримається та несе загрозу життю та здоров’ю наших дітей.
Також багато незручностей мешканцям дворів житлових будинків завдає контейнерний майданчик для вивозу сміття. На майданчику відсутня огорожа і сміття розносить вітром по всій території дворів.
Спортивне знаряддя у дворі відсутнє взагалі. Є лише баскетбольний щит, бруси і турнік, які давно підточені іржею і деформовані.
Ми впевнені, що облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком, спортивним знаряддям та елементами принесе дуже багато користі мешканцям мікрорайону і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим. Огородження контейнерного майданчика для вивозу сміття має запобігти рознесенню сміття територією дворів, сприятиме громадському вихованню мешканців наших будинків і збереже нелегку працю комунальників.
Рух, спорт, свіже повітря – це основа здоров,я підростаючого покоління, а здоров,я – це основа життя, прагнення до розвитку та вдосконалення, до шляху вперед, до здійснення бажань та надій.
Справжнє дитинство у всебічному повноцінному, у тому числі спортивному, розвитку дитини – і тільки там! Воно не у 17 дюймовому моніторі компьютеру у дитячій темній кімнаті із одним вікном!
Лише від нас, дорослих, залежить якими вони виростуть, які ідеали будуть сповідувати, які цінності збережуть для своїх нащадків та майбутніх поколінь кременчужан. Давайте разом не закривати очі на проблеми наших надії та опори в майбутньому – дітей, давайте разом не допустимо перетворення самого цінного та дорогого – молодого життя у відлюдченків із захворюваннями хребта, у горбатих, погано зрячих некомунікабельних людей. Адже ми та наші діти варті іншого майбутнього, адже у наших силах показати та привчити їх до принад спортивного, активного відпочинку у колі живих ровесників.

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

Діти дошкільного, шкільного віку мешканців шести!!! житлових будинків по вулиці Миру, 7, 3 та Вадима Пугачова 55/1,53,47,49, тобто більше однієї тисячі мешканців - людей різного віку, соціального статусу та статі. Поруч із бажаним місцем розташування проектної пропозиції розташовані 2 школи та два дитячих садочка. Район дуже популярний у молодих сімей з дітками, навіть тих що винаймають житло.

2.3. Мета проектної пропозиції

Благоустрій території двору. Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного та шкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків та людей похилого віку. Зміцнення сімейних цінностей. Фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління. Впровадження здорового способу життя.

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо:
- встановлення спортивного та дитячого майданчиків з урахуванням ландшафту, особливостей двору, підземних комунікацій та розміщення існуючих старих конструкцій;
- огородження контейнерного майданчика для вивозу сміття;
2. Видалити застарілі травмонебезпечні конструкції та підготувати територію для встановлення спортивного та дитячого майданчиків.
3. Згідно запланованого кошторису придбати та встановити елементи та конструкції спортивного і дитячого майданчиків, зробити огородження контейнерного майданчика та встановити на внутрішніх дорогах двору засоби примусового зниження швидкості. Придбання та встановлення елементів благоустрою здійснити виключно у підприємств, які мають дозволи та ліцензії на виготовлення продукції згідно діючого законодавства, передбачають безпечне використання елементів та гарантують якість продукції.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Звернутись до мешканців прилеглих будинків та мікрорайону в цілому за підтримкою проекту встановлення дитячого і спортивного майданчиків.
2. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації на встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
3. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
4. Здійснити моніторинг вартості елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків серед вітчизняних виробників. Прорахувати вартість доставки та встановлення елементів.
5. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди на встановлення елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків.
6. Надати повні розрахунки вартості обладнання та конструкцій, вартості підготовки території та безпосередньо вартості встановлення.

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Результат, якого ми прагнемо - здорові та розвинені діти, впровадження здорового способу життя та створення умов мешканцям мікрорайону для занять спортом, відпочинку і прогулянок з дітьми, укріплення родинних зв*язків.

Чи відповідає ділянка для реалізації проекту рекомендованим місцям

Так.
Так

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент житлово-комунального господарства.