Улаштування ігрового комплексу "Дитяча мрія" по вул. Соборна 36 Брав участь

Доданий
05.10.2021
Номер
5
Спортивні та дитячі майданчики

Проєкт улаштування ігрового комплексу "Дитяча мрія" по вул. Соборна, 36 передбачає створення дитячого майданчика у дворі між будинком по вул. Гагаріна, 30 та будинком по вул. Соборній, 36. Результатом реалізації проєкту є створення огородженого дитячого майданчика розміром 16 на 16 метрів з гумовим покриттям. Проєктом передбачено встановлення 8 одиниць ігрового обладнання, лавок та урн.

Автор проєкту
Олексій
Олексій Боряк
Бюджет
1 240 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сектор 5 "ВУЗЛОВИЙ"
Адреса
вул. Соборна (Леніна), 36, Кременчук

Опис

Відповідність тематики проєкту пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Влаштування спортивних та дитячих майданчиків є одним із пріоритетів Громадського бюджету.

Існуюча ситуація

Територія між будинком по вул. Гагаріна, 30 та будинком по вул. Соборній, 36 протягом тривалого часу перебуває в занедбаному стані. Зазначена ділянка жодним чином не використовується мешканцями будинків, поступово заростає бур’янами та деревами. На ділянці до цього часу залишилися зламані залишки ігрового дитячого майданчика, встановленого ще за радянських часів.
Водночас, мешканці зазначених та прилеглих будинків не мають місця для організації дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку. У дворі між будинком по вул. Гагаріна, 30 та будинком по вул. Соборній, 36 відсутнє якісне та безпечне дитяче ігрове обладнання. Залишки дитячого ігрового майданчика, що досі розташовані в цьому дворі, не придатні для використання та створюють небезпеку травмування для дітей.

Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проєкту

Проєкт спрямований на організацію дозвілля для дітей дошкільного та шкільного віку, передбачає зону відпочинку для батьків, що гуляють з дітьми. Користуватися ігровим комплексом зможуть як мешканці вказаного двору, так і батьки з дітьми із сусідніх дворів даного мікрорайону.

Мета проєкту

Метою проєкту є приведення в належний стан території між будинком по вул. Гагаріна, 30 та будинком по вул. Соборній, 36 та створення дитячого ігрового комплексу на зазначеній території. Організація якісного та безпечного дозвілля дітей, сприяння їх здоровому фізичному розвитку на сучасному якісному

Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

Для реалізації проєкту улаштування ігрового комплексу "Дитяча мрія" по вул. Соборна, 36, необхідно:
1. Підготувати земельну ділянку для встановлення ігрового дитячого майданчика, виконати демонтаж старих конструкцій, провести кронування або за необхідності спилювання дерев.
2. Проведення робіт по підготовці основи земельної ділянки для улаштування гумового покриття та укладання гумового покриття.
3. Монтаж ігрового дитячого обладнання, огородження, урн та лавок.
4. Введення в експлуатацію.

Результати (кількісні і якісні) реалізації проєкту

Результатом реалізації проєкту є улаштування сучасного ігрового дитячого майданчика та організація якісного та безпечного дозвілля для дітей дошкільного та шкільного віку, сприяння їх здоровому фізичному розвитку. Створення зон відпочинку для батьків, що гуляють з дітьми.

Земельна ділянка, приміщення, об’єкт на якій планується реалізація проєкту належить до комунальної власності

Так.
Так

Наявність письмової згоди керівника комунальної установи

Ні.
Ні

Можливі ризики при реалізації проєкту

Збільшення вартості ігрового обладнання та матеріалів, зазначених в проєкті, а також зростання вартості виконання робіт з облаштування дитячого майданчика.

Фотографії