Музичний Інтенсив 2.0 Брав участь

Доданий
17.10.2021
Номер
35
Молодь, спорт та креатив

На протязі 3х місяців, учасники інтенсиву будуть проходити навчання й брати участь в майстер классах за наступними напрямками:
Гра на різних музичних інструментах(гітара, барабани, клавіши, бас гітара, електрогітара);
Уроки з вокалу;
Гра в музичному колективі;
Написання музики та електронних бітів;
Діджеінг;
Звукозапис та зведення музики;
Звукорежисер та звукотехнік;
Фестиваль та Джем Сейшини!

Автор проєкту
Олександр
Олександр Карась
Бюджет
1 240 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сектор 2 "НАГІРНА"

Опис

Відповідність тематики проєкту пріоритетам Громадського бюджету

Так.
2. Освіта;
5. Культура;
14. Молодь та креатив;

Існуюча ситуація

Проблемою сучасної молоді є нереалізованість, молоді люди не зосереджені, не комунікабельні, не впевнені у собі. Велика кількість людей з кожної вікової группи не можуть знайти собі друзів, розкрити свої таланти.

Також великою перегородою є відсутність фінансової можливості в тих, хто бажає розвиватися в творчості.
Основною ідею проекту є дати рівну можливість для навчання музиці, а також творчого розвитку. Через безкоштовні уроки “Музичного Інтенсиву”, кожен зможе навчитися гру на музичних інструментах, брати участь в регулярних музичних Джем Сейшинах, а також великому Музичному Фестивалі. Кожного тижня на протязі 3х місяців, будуть проходити безкоштовні уроки музичного інтенсиву.

Використовуючи сучасні форми навчання, учасники програми будуть отримувати теоритичні знання й одразу реалізувати їх на практиці. Уроки будуть проходити в групах, де музиканти будуть навчатися грати один з одним.

На протязі проекту будуть проводитися загальні джем сейшини, де музиканти отримають можливість показати отриманні знання і почути гру професійних музикантів.

Кульмінацією проекту стане великий Музичний Фестиваль. В ньому візмуть участь учасники музичного інтенсиву, відомі музичні коллективи, а також місцеві музичні команди.

Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проєкту

Участником програми зможуть стати всі, кто зареєструються для участі, а також бажають розвивати свої творчі та інтелектуальні здібності. Через проект, вони зможуть приймати активну участь в громадському житті, брати участь в організації власного змістовного дозвілля, розвивати та популяризувати суспільно-корисні форми молодіжної культури.

Мета проєкту

Нашою метою є в першу чергу, дати змогу молоді зробити перший найскладніший крок разом з нашою інноваційною програмою і коли «Музикальний інтенсив» закінчиться, щоб вони змогли продовжити навчання та розвиток самостійно.

Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

Лютий 2022:
1. Збір ініціативної групи (обговорення проекту та залучення учасників);
2. Складання плану дій та заходів (Обговорення; обговорення змісту заходів);
3. Складання програми за напрямками проекту, розподіл обов'язків;
4. Підготовка технічної складової (ремонт, обслуговування музичних інструментів, звукового та технічного обладнання, технічна готовність для проведення заходів);
5. Розробка інформаційної складової через збір творчої команди
(розробка рекламного оголошення та афіш, створення зустрічі в соціальних мережах);
6. Інформаційна підтримка (відвідування та зв`язок зі ЗМІ міста Кременчука,
домовленість з інформаційними спонсорами стосовно підтримки заходу);

Червень - Серпень 2022:
7. Проведення заходів;
- Музичні інтенисиви кожного тижня;
- Джем Сейшини;
- Фестиваль;

Вересень 2022:
8. Підведення результатів, через збір ініціативної групи (Підведенні аналізу відгуків та складання планів на майбутнє).

Результати (кількісні і якісні) реалізації проєкту

Кількісні показники: - залучення до реалізації проекту близько 50 волонтерів з числа студентської та учнівської молоді; - залучення до проведення фестивалю близько 3000 глядачів; - залучення близько 350 учасників до участі в проекті; - розміщення 60 інформаційних повідомлень в ЗМІ та Інтернет ресурсах; Якісні показники: - популяризація здорового способу життя серед молоді Полтавської області; - профілактика соціально негативних явищ у молодіжному середовищі; - можливість реалізуватись та отримати унікальний досвід для молоді; - розвиток та підтримка нових форм молодіжної культури; - організація змістовного дозвілля молоді.

Земельна ділянка, приміщення, об’єкт на якій планується реалізація проєкту належить до комунальної власності

Ні.
Для реалізації проекту буде використане приміщення за адресою Троїцька 1б.

Наявність письмової згоди керівника комунальної установи

Ні.
Установа для реалізації проекту не перебуває в комунальній властності.

Можливі ризики при реалізації проєкту

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, ми готові проводити навчання, а також музичні джем сейшини в Онлайн режимі, використовуючи професійне аудіо та відео обладнання. Також є ризик стосовно учасників та викладачів проекту. На даний момент, в нас вже існує база викладачів та волонтерів, готових допомогти в реалізації проекту. Ми провели опитування серед мешканців міста стосовно участі в даному проекті. В результаті, ми отримали вилику кількість позитивних відгуків і отримали заочну відповідь стосовно їх участі. Також вже існує велика кількість участників, бажаючих взяти участь в проекті.

Фотографії