Ігровий комплекс «Дитячий простір» Відхилений

Доданий
16.10.2021
Номер
25
Спортивні та дитячі майданчики

Проєкт «Ігровий комплекс «Дитячий простір» передбачає створення місця для цікавого та безпечного проведення дозвілля дітей та їх батьків по вул. Молодіжна навпроти буд. 11А.
Результатом реалізації проєкту є прибирання сміття на даній території та облагородження її, і створення огородженого дитячого майданчика розміром 16 на 16 м, з гумовим покриттям, 6-ма сучасними елементами, лавками та урнами.

Автор проєкту
Катерина
Катерина Разно
Бюджет
1 240 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сектор 4 "МОЛОДІЖНИЙ"
Адреса
вул. Молодіжна, 11А, Кременчук

Опис

Відповідність тематики проєкту пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Влаштування спортивних та дитячих майданчиків є одним із пріоритетів Громадського бюджету.

Існуюча ситуація

Навпроти буд. 11А по вул. Молодіжна вже багато років знаходиться територія в занедбаному стані, яку люди використовують для викиду сміття і вигулу собак.
Річ у тому, що жителі зазначеної вулиці взагалі не мають місця для безпечного проведення дозвілля своїх дітей дошкільного та шкільного віку. Адже в усіх дворах вул. Молодіжна відсутнє якісне ігрове обладнання, тому що воно було встановлене ще за радянських часів або знаходиться вже на стадії руйнування. Тому була обрана саме така територія, яка охоплює більшість будинків даної вулиці та має багато місця для встановлення дитячого майданчика.
Не можу також не зазначити, що даний проєкт не буде ні для кого тягарем та не завдасть жодному мешканцю незручностей або різного плану збитків. Адже окрім дитячого майданчика ще залишиться територія для вигулу собак, що є дуже зручно та необхідно для жителів, які мають домашніх улюбленців.
Отже, проєкт «Ігровий комплекс «Дитячий простір»» принесе користь кожному мешканцю вул. Молодіжна!

Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проєкту

Проєкт спрямований на облаштування місця для безпечного та повноцінного проведення дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку, а також їх батьків. Тому користуватися ігровим комплексом зможуть як жителі найближчих будинків, так і усі бажаючі даного району.

Мета проєкту

Забезпечення мешканців району Молодіжний безпечним місцем для дозвілля жителів з дітьми, яке буде сприяти здорому фізичному розвитку дітлахів, та облагородження даної території, задля її естетичного вигляду.

Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

Для реалізації проєкту «Ігровий комплекс «Дитячий простір»» необхідно:
1. Прибрати сміття на заданій території та, за необхідності, кронувати або спиляти зайві дерева.
2. Підготувати земельну ділянку для укладання гумового покриття ігрового майданчика.
3. Встановлення огородження, усіх 6-ох ігрових елементів, лавок та урн.
4. Введення в експуатацію.

Результати (кількісні і якісні) реалізації проєкту

Результатом реалізації проєкту «Ігровий комплекс «Дитячий простір»» є забезпечення мешканців району Молодіжний сучасним дитячим ігровим майданчиком для здорового розвитку їх дітей; та облагородження території, яка на даний час не використовується належним чином.

Земельна ділянка, приміщення, об’єкт на якій планується реалізація проєкту належить до комунальної власності

Так.
так

Наявність письмової згоди керівника комунальної установи

Ні.
ні

Можливі ризики при реалізації проєкту

Підвищення цін на ігрове обладнання та усі матеріали, зазначені в проєкті, а також зростання вартості виконання робіт з облаштування дитячого майданчика.

Фотографії