• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Озеро Силікатне - для відпочинку придатне #2 Брав участь

Доданий
27.09.2021
Номер
1
Екологія та енергозбереження

Проект "Озеро Силікатне - для відпочинку #2" являється продовженням одноіменного проєкта-переможця ГБК-2020, який також направлений на облаштування зони відпочинку для мешканців та гостей Кременчука. Проект присвячений 50-річному ювілею заснування парку Студентський на І Занасипі.

Автор проєкту
Бюджет
1 240 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сектор 5 "ВУЗЛОВИЙ"

Опис

Відповідність тематики проєкту пріоритетам Громадського бюджету

Так.
3. Екологія та енергозбереження
8. Благоустрій територій.

Існуюча ситуація

У 1970 році на території Першого занасипу була відведена площа для створення парку. Також на цій території була створена штучна водойма — озеро з острівцем посередині.
У 2020 році Студентському парку та Силікатному озеру виповнюється 50 років. Але за ці роки озеро, яке було улюбленим місцем відпочинку не тільки мешканців І,ІІ, ІІ Занасипу, але й мешканців центральної частини міста, перетворилося на болото. Хоча вода в озері завжди була чистою, та мала температуру, придатну для купання вже в травні місяці. Про озеро Силікатне забули всі: і влада, і місцеві жителі, і керівництво прилеглих підприємств. Нехочеться навіть думати про те, що ще через 50 років бездіяльності, це озеро зовсім зникне не тільки з пам'яті мешканців міста, а й з карти Кременчука.
Але у 2020 році ситуація змінилася - проєкт "Озеро Силікатне - для відпочинку придатне" став переможцем Громадського бюджету Кременчука. Та тих коштів, які були закладені до кошторису цього малого проєкту, звичайно замало. Тому новий проєкт даст можливість значно поліпшити ситуацію з озером Силікатним.

Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проєкту

В результаті реалізації даного проекту всі мешканці Кременчука та його гості зможуть відвідувати озеро Силікатне. Особливо це буде важливим для мешканців І, ІІ та ІІІ Занасипу.

Мета проєкту

Перетворення озера Силікатне на облаштовану зону відпочинку для мешканців Кременчука, шляхом очищення прилеглої до води території та частини акваторії озера..

Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Зустрітися з керівником комунальної установи, до якої належить озеро Силікатне.
2. Розробити проектну пропозицію по очищенню та облаштуванню озера Силікатне.
3. Подати проект до Громадського бюджету Кременчука.
4. Провести інформаційну кампанію по голосуванню за проект.

Результати (кількісні і якісні) реалізації проєкту

Кількісні результати реалізації проекту: буде очищено значну берегову та водну частини озера Силікатне, облаштовано зони для гри у волейбол, бадмінтон, встановлено вуличні тренажери. Якісні результати реалізації проекту: мешканці та гості м. Кременчука отримають можливість відпочивати в облаштованій зоні відпочинку на озері Силікатне та займатися спортом.

Земельна ділянка, приміщення, об’єкт на якій планується реалізація проєкту належить до комунальної власності

Так.
Так

Наявність письмової згоди керівника комунальної установи

Ні.
Ні

Можливі ризики при реалізації проєкту

1. Подорожчання послуг по очищенню берегової та водної частини озера. 2. Відсутність бажаючих підрядників по реалізації проєкту.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент житлово-комунального господарства