Опис
Відповідність тематики великої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Ні.
Ні
Відповідність тематики малої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Ні.
Ні
Відповідність тематики комунальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Ні.
ні
Відповідність тематики соціальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Так.
Так. Інші проекти соціальної спрямованості
Чи відповідає земельна ділянка переліку рекомендованих місць
Ні.
Ні
2.1. Існуюча ситуація
Мета проекту полягає у розміщенні в місті Кременчук як мінімум 100 контейнерів (кліток) для збору такого сміття як: пвх (пластика), макулатури, скла та металевих бляшок, на безоплатній основі від населення. Ці контейнери (клітки) будуть зручно знаходитися у місцях найбільшого скупчення людей, біля магазинів, шкіл, автозаправок і т.п. За звичай переважна більшість людей таке сміття викидає і нікуди не здає на переробку, або безхатьки їх витягують з сміттєвих контейнерів. Ми пропонуємо мешканцям міста усе сміття приносити в надійні металеві контейнери яке потім буде сортуватися і йти на переробку. Всі кошти за вирахуванням витрат на зарплати, пальне і таке інше будуть спрямовані на благодійність, за моїми розрахунками якщо 30% населення міста відгукнеться на цю ініціативу, то за рік можна реалізувати сміття як мінімум на 100.000$ а це вже врятоване життя однієї дитини! Мною зареєстровано Громадську організацію “Здай сміття – врятуй життя” яка і буде реалізовувати проект. Все сміття буде збиратися під запис натільної камери, монтуватися в одне відео і буде викладатися в інтернет для того щоб населення могло контролювати нас і бути впевненими що відсутні крадіжки. Наразі Україна імпортує для своїх потреб макулатуру і пластик з інших країн, і це як на мене ганьба.
Які переваги отримає місто і громадяни: 1. Менше сміття буде йти на сміттєзвалища, покращення екологічного стану міста. 2. Економія палива на сміттєвозах, тому що пластикові пляшки і макулатура мало важать але мають великий об'єм і коли такого сміття в традиційних контейнерах буде менше за ними потрібно буде ріже їздити. 3. З тих саме міркувань населення буде економити на сміттєвих пакетах і що набагато важніше розуміти шо це врятує життя чиєїсь дитини.
2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції
Все місто
2.3. Мета проектної пропозиції
Зробити життя чистішим.
2.4. Завдання проектної пропозиції
Отримати фінансування.
Виготовити і становити контейнери.
Через засоби масової інформації донести до населення інформацію про проект.
2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію
Не заважати)
2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції
Які переваги отримає місто і громадяни:
1. Менше сміття буде йти на сміттєзвалища, покращення екологічного стану міста.
2. Економія палива на сміттєвозах, тому що пластикові пляшки і макулатура мало важать але мають великий об'єм і коли такого сміття в традиційних контейнерах буде менше за ними потрібно буде рідше їздити.
3. З тих саме міркувань населення буде економити на сміттєвих пакетах.
Наявність довідки або інформаційної згоди керівника комунальної установи щодо ознайомлення з проектом (для КОМУНАЛЬНИХ проектів)
Ні.
Ні
Чи інформували Ви мешканців прилеглих будинків чи мікрорайону щодо подачі проекту?
Ні.
Ні