Опис
Відповідність тематики великої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Так.
Так
Відповідність тематики малої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Ні.
Ні
Відповідність тематики комунальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Ні.
Ні
Відповідність тематики соціальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету
Ні.
Ні
Чи відповідає земельна ділянка переліку рекомендованих місць
Ні.
Ні
2.1. Існуюча ситуація
Робота з реабілітації та інклюзивності потребує розвитку в нашому місті та передбачає усунення дискримінації осіб з інвалідністю, розвиток іх інклюзивності, інтеграцію біженців, однаковий доступ до суспільних благ та забезпечення прав людини. Особливу проблему складає посттравматичний стресовий розлад, інші відхилення в здоров’ї. Унікальність цього проекту є в іноваційних методах психологічної та соціальної реабілітації та адаптації, які полягають у застосуванні анімало-терапії та арт-терапії для реабілітації дітей та дорослих, долученню їх до активного життя шляхом розвиток іх інклюзивності, інтеграції, адаптації та внаслідок цього однакового доступу до суспільних благ, забезпечення прав. В Кременчуці ГО інвалідів та ветеранів АТО «Струни серця» та ветеранська ГО «Ангел Анімалз України» за підтримки виконкому міської ради (Програма «Турбота») впроваджують волонтерський проект анімалотерапії (ми – одне з 4 міст України), міськвиконком надав приміщення 259,8 кв.м.для проекту як позичку ветеранській ГО «Струни серця», які будуть використанні для тренування собак і т.і., також на розгляді надання ГО «Ангел Анімалз України» приміщення площею 286,6 кв.м.за адресою Набережна лейтенанта Дніпрова, 46, (каністерапіяг), на час ремонту по погодженню використовується по договорам співпраці акт.зал водолікарні, контакт-центру «№4 по пров. Гомельському, 22 та ДНЗ №32 по Оксани Петрусенко,11. Пропонується активний розвиток проекту, адже без фінансової підтримки (на сьогодні фінансування складає 0 грн) деякі питання неможливо вирішити (утеплення, оздоблення, заміна вікон на енергоефективні для зменшення видатків на проект, створення мінімально необхідних умов перебування дітей та дорослих на сеансах реабілітації, придбання необхідного обладнання). Основні реціпієнти проекту – діти. Значною проблемою жителів Кременчука є хвороби, що недостатньо лікуються (аутизм, ДЦП, психологічні розлади, боязнь собак, стресові розлади, т. ч. у ветеранів війни(АТО), зниження імунітету, реабілітації: хронічних хвороб, травм, в т ч психологічного характеру, ЗПР, ЗМР.
2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції
Діти та дорослі різного віку, статі та соціального статусу, в тому числі переселенці, ветерани АТО, особи з інвалідністю та особливими потребами, кількість долучених до використання результатів проекту людей залежить від величини фінансування заходів та може досягнути величини в майбутньому в рік до 1200 осіб при загальній потребі в місті до 20 тис осіб. За рахунок цієї програми, що несе також затрати по навчанню та ремонту, передбачається провести реабілітацію в 2020 році особам з обмеженими можливостями, в т. ч. дітям, військовим та ветеранам АТО(ООС), членам сімей загиблих, біженцям в кількості від 165 осіб та підготувати від 5 спеціалістів по анімалотерапії із числа осіб з інвалідністю та ветеранів АТО(ООС) (кількість залежить від результатів здачі екзаменів)..
2.3. Мета проектної пропозиції
Впровадження постійно діючої іноваційної системи розвитку інклюзивності та реабілітації населення методами анімалотерапії: відбір, навчання волонтерів, собак, створення бази тварин анімалотерапії, створення робочих місць ветеранів, проведення реабілітаційних заходів дітей та дорослих з особливими потребами, включаючи ветеранів АТО.
2.4. Завдання проектної пропозиції
Відбір та навчання тварин і волонтерів методам анімало-терапії. Здача екзаменів та отримання необхідних для впровадження методу сертифікатів. Підготовка бази проведення занять. Підготовка приміщень проведення анімалотерапії. Проведення реабілітаційних заходів для цільових груп.
2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію
1. Послуги з практикуму по каністерапії, 36000грн, ГО (відбір та підготовка тварин). Січень – липень 2020 року
2. Підготовчі тренінги (Січень, лютий 2020 року): Учбовий практикум по підготовці тренерів каністерапії для реабілітації ветеранів АТО«Досвід Канади». ГО. 47000 грн.. Тренінг з практики каністерапії 46700 грн.(2 етапи по два дні). Послуга «Вивчення досвіду анімалотерапії» - семінари- з організації семінарів по соціальній реабілітаціі людей з обмеженими можливостями завдяки створенню умов та підготовці спеціалістів у галузі каністерапії" під час проведення двох трьоденних семінарів м. Кременчук для кінологів, психологів, лікарів, реабілітологів, логопедів. 49600грн (ГО)
3. Підготовчий етап проекту по приміщенням (Лютий, березень 2020року):
Послуги з обладнання приміщень для занять анімалотерапією і арттерапією 49500грн. ФОП або ПОГ. Послуги замовлення, встановлення енергоефективних вікон, дверей = 99700 грн.
4. Комунальні послуги По середных нормах споживання на рік: тепло -50 Гкал по 1800=90 000 вода гар 80 куб м по 130=1030грн вода хол 120 кубм по 9,36 1130грн, водовідв 200 куб м по 10,=2100 грн, світло 4 000 кВт по 2,65538 =10620 сміття 10 куб м 1520грн Разом 106400 грн
5. Послуги з реабілітації: Послуги з психологічної реабілітації осіб з обмеженими можливостями, військових та ветеранів АТО(ООС), членів сімей загиблих з використанням каністерапії. Курси по десять сеансів за участі кінолога та спеціаліста (психолога, реабілітолога або логопеда). Від 12 осіб. (ГО). Послуги з психологічної реабілітації дітей (вади розвитку) з використанням каністерапії. Курси по десять сеансів за участі кінолога та спеціаліста (психолога, реабілітолога або логопеда). Від 12 осіб. (ГО) Послуги з психологічної реабілітації осіб з обмеженими можливостями, біженців з використанням каністерапії. Курси по вісім сеансів за участі кінолога та спеціаліста (психолога, реабілітолога). Від 12 осіб (ГО) Послуги з психологічної реабілітації військових та ветеранів АТО(ООС), членів сімей загиблих з використанням іпотерапії. Курси по вісім сеансів за участі коневода (іпотерапевта) та спеціалістів (психолога, реабілітолога). Від 12 осіб. ГО. Послуги з фізичної реабілітації дітей (вади розвитку) з використанням іпотерапії. Курси по вісім сеансів за участі коневода (іпотерапевта) та спеціалістів (психолога, реабілітолога). Від 12 осіб. ГО . Послуги з фізичної реабілітації дітей (вади розвитку) з використанням вуликотерапії. Курси по десять сеансів за участі спеціаліста (психолога або реабілітолога). Від 35 осіб. ГО. Послуги з психологічної реабілітації осіб з обмеженими можливостями, біженців з використанням вуликотерапії. Курси по десять сеансів за участі спеціаліста (психолога або реабілітолога). Від 35 осіб. ГО. Послуги з психологічної реабілітації військових та ветеранів АТО(ООС), членів сімей загиблих з використанням вуликотерапії. Курси по десять сеансів за участі спеціаліста (психолога або реабілітолога). Від 35 осіб. ГО.
2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції
Результати реалізації заходів проектної пропозиції:
Проведено практикуми та тренінги з відбору і тренування собак, підготовки спеціалістів по каністерапії, створено базу тварин анімалотерапії, проведено заходи по розвитку інклюзії, створено 5 робочих місць. Підготовлено від 5 собак, 5 кінологів та від 5 спеціалістів по анімалотерапії із числа осіб з інвалідністю та ветеранів АТО(ООС) (кількість залежить від результатів здачі екзаменів). Підготовлено приміщення (ремонт, утеплення, енергоефективні вікна і двері), що обладнані для проведення анімалотерапії. Проведено реабілітаційні заходи: з каністерапії від 240 раз для реабілітації від 24 осіб, з іпотерапії від 288 раз для реабілітації від 36 осіб, з вуликотерапії від 1020 раз для реабілітації від 102 осіб. Всього реабілітовано від 165 осіб. Впроваджено іноваційний метод реабілітації методами анімалотарапії та розвитку інклюзії в місті Кременчук, який в подальшому внаслідок підготовки спеціалістів зможе постійно працювати для громади міста.
Наявність довідки або інформаційної згоди керівника комунальної установи щодо ознайомлення з проектом (для КОМУНАЛЬНИХ проектів)
Ні.
Ні
Чи інформували Ви мешканців прилеглих будинків чи мікрорайону щодо подачі проекту?
Так.
Так