Улаштування нового дитячого майданчика на 1-му Занасипі по вул. Велика Набережна, 17 у м. Кременчук Брав участь

Доданий
28.09.2017
Номер
6
Спорт

Облаштування сучасного дитячого ігрового майданчика, а отже, створення умов для повноцінного фізичного, розумового, сенсорного, пізнавального, творчого, естетичного розвитку дітей різного віку та їх безпечного дозвілля на свіжому повітрі, що сприятиме вихованню здорового покоління.

Автор проєкту
Бюджет
246 498 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛИЙ проєкт - сектор Занасип I (включає мікрорайони №18)
Адреса
вул. Велика набережна (50 років СРСР), 17, Кременчук

Опис

Відповідність тематики проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету м. Кременчука

Так.
1). Майданчики і зони відпочинку: спортивні майданчики у визначених місцях; дитячі майданчики у визначених місцях; рекреаційні зони (зелені зони, зони відпочинку) у визначених місцях; майданчики для вигулу собак.

2.1. Існуюча ситуація

Мешканці Першого Занасипу проводять багато вільного часу у зеленій зоні, біля офісу ТОВ «Місто для людей», за адресою Вул. Велика Набережна, 17. Тут відпочивають молоді батьки з дітьми, дідусі і бабусі з онуками. Зумовлено це безпечною зеленою зоною, відсутністю транспорту та близьким розташуванням помешкань громадян. Але при умові скупчення дітей і дорослих повністю відсутні умови для їх дозвілля і відпочинку. Проблема - відсутність за адресою вул. Велика Набережна, 17 сучасного безпечного дитячого ігрового майданчику з умовами для відпочинку дорослих (лавки, урни).

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

На постійній основі майданчиком можуть користуватися діти молодшого та дошкільного віку у кількості до 20 осіб. Відпочивати разом з дітьми можуть люди молодого, середнього і старшого віку у кількості 10-20 осіб.

2.3. Мета проектної пропозиції

Створення на Першому Занасипі комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого та дошкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків, дідусів та бабусь шляхом улаштування нового дитячого майданчика по вул. Велика Набережна, 17 у м. Кременчук, біля офісу ТОВ «Місто для людей».

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо дитячого майданчику.
2. Підготувати територію для встановлення дитячого майданчика.
3. Виготовити та встановити елементи та конструкції дитячого майданчика.
4. Виконати благоустрій прилеглої території.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Відбір та укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації дитячого майданчика.
2. Відбір та укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для дитячого майданчика.
3. Відбір та укладання угоди з організацією-підрядником на виготовлення та встановлення елементів та конструкції дитячого майданчика.
4. Виготовлення та встановлення організацією-підрядником елементів та конструкції дитячого майданчика.
5. Встановлення організацією-підрядником огорожі та елементів благоустрою (лавки, огорожа, урни для сміття, озеленення).

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Кількісні результати:
Поява по вул. Велика Набережна, 17 сучасного дитячого ігрового майданчика з елементами благоустрою у кількості 5 найменувань та створеними умовами для відпочинку дорослих. Цим зможуть на постійній основі користуватися до 20 дітей та до 20 дорослих осіб.
Якісні результати:
1. Покращення умов відпочинку дітей і дорослих різного віку.
2. Мешканці інших сусідніх дворів зможуть приходити на майданчик разом зі своїми дітьми для відпочинку, спілкування та розваг.
3. Поява нового дитячого майданчика сприятиме гарному фізичному розвитку місцевих дітлахів, прищепленню навичок здорового способу життя та творчих і організаторських навичок дітей.
4. Сприятиме підвищенню активності населення мікрорайону, встановленню тісного зв'язку між дітьми та дорослими мешканцями мікрорайону.

Чи відповідає ділянка для реалізації проекту рекомендованим місцям для створення майданчиків і зон відпочинку

Так.
Майданчик планується розмістити у рекомендованому місці за адресою Велика набережна 17, біля офісу ТОВ "Місто для людей".

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент житлово-комунального господарства