Комплексний благоустрій території двору по вулиці Київська, 36 Брав участь

Доданий
29.10.2018
Номер
38
Спорт

Благоустрій території двору, улаштування нових дитячого та спортивного майданчиків в районі будинків № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 та 50 по вулиці Київській (двір будинку №36).

Автор проєкту
Наталія
Наталія Фоміна
Бюджет
325 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛИЙ проєкт - сектор Нагірна 2 (включає мікрорайони №№5, 10, 11)
Адреса
вул. Київська, 36, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої та малої проектних пропозицій пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Благоустрій міських територій

Відповідність тематики загальноміської проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

2.1. Існуюча ситуація

У нинішній час елементи дитячого майданчика в нашому дворі майже відсутні, а ті, що залишились у спадок з «радянського минулого» не витримують ніякої критики. Точно така ж ситуація у дворах прилеглих будинків № 38, 40, 42, 44, 46, 48 та 50.
В жодному з дворів цих будинків майже немає вцілілих елементів дитячих і спортивних майданчиків, які були встановлені ще за часи СРСР. З плином часу вони поржавіли і зруйнувались, мають жахливий вигляд і не сприяють бажанню ними користуватись, а іноді ще несуть загрозу здоров*ю дітей і дорослих.
В нашому і прилеглих будинках мешкає багато молодих сімей з дітьми різного віку і безліч молодих хлопців і дівчат старшого шкільного віку. Нажаль, ситуація з дитячими майданчиками на нашому мікрорайоні така, що молоді батьки вимушені йти гуляти з дітьми аж у парк Миру, а молоді люди замість занять на спортивному майданчику, окупують столики у дворах, де деградують, вживаючи цигарки, алкоголь та наркотики, надписами про продаж яких на мікрорайоні обписано всі гаражі і стіни будинків.
Місце для розташування дитячого і спортивного майданчика саме у дворі будинку №36 є найбільш вдалим на думку мешканців мікрорайону, бо у дворі багато зелених насаджень і дуже затишно.
Ми впевнені, що облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком і спортивним обладнанням Воркаут принесе дуже багато користі мешканцям мікрорайону і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим.

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

Діти різних вікових груп від 2 до15 років та дорослі, які мешкають на нашому мікрорайоні в будинках № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 та 50 по вул. Київській.

2.3. Мета проектної пропозиції

Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного та шкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків та людей похилого віку. Зміцнення сімейних цінностей. Фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління. Впровадження здорового засобу життя.

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо встановлення спортивного та дитячого майданчиків з урахуванням ландшафту, особливостей двору, підземних комунікацій та розміщення існуючих старих конструкцій.
2. Видалити застарілі травмонебезпечні конструкції та підготувати територію для встановлення спортивного та дитячого майданчиків.
3. Згідно запланованого кошторису придбати та встановити елементи та конструкції спортивного і дитячого майданчиків. Придбання та встановлення здійснити виключно у підприємств, які мають дозволи та ліцензії на виготовлення продукції згідно діючого законодавства, передбачають безпечне використання елементів та гарантують якість продукції.
4. Виконати благоустрій прилеглої території.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Звернутись до мешканців прилеглих будинків та мікрорайону в цілому за підтримкою проекту встановлення дитячого і спортивного майданчиків.
2. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації на встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
3. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
4. Здійснити моніторинг вартості елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків серед вітчизняних виробників. Прорахувати вартість доставки та встановлення елементів.
5. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди на встановлення елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків.
6. Надати повні розрахунки вартості обладнання та конструкцій, вартості підготовки території та безпосередньо вартості встановлення

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Результат, якого ми прагнемо - здорові та розвинені діти, провадження здорового засобу життя та створення умов мешканцям мікрорайону для занять масовим спортом, відпочинку і прогулянок з дітьми, укріплення родинних зв*язків.

Чи відповідає ділянка для реалізації проекту рекомендованим місцям

Ні.
Ні

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент житлово-комунального господарства.