Фотошкола Брав участь

Доданий
17.10.2021
Номер
36
Молодь, спорт та креатив

Протягом 3 місяців, учасники фотошколи будуть проходити навчання й брати участь в майстер класах за наступними напрямами:
- «Мова композиції»
- «Портретна фотографія»
- «Пейзажна фотографія»
- «Обробка фотографій»
- «Основи зйомки відео»
- «Live-зйомка»
- «Монтаж відео»
- «Зйомка короткометражного фільму»
- «Фотопрогулянки»

Автор проєкту
Катерина
Катерина Петренко
Бюджет
1 240 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сектор 7 "СІЛЬСЬКІ ТЕРИТОРІЇ"

Опис

Відповідність тематики проєкту пріоритетам Громадського бюджету

Так.
2. Освіта;
5. Культура;
14. Молодь та креатив;

Існуюча ситуація

Проблемою сучасної молоді є нереалізованість, молоді люди не зосереджені, не комунікабельні, не впевнені у собі. Велика кількість людей з кожної вікової групи не можуть знайти собі друзів, розкрити свої таланти.

Також великою перегородою є відсутність фінансової можливості в тих, хто бажає розвиватися в творчості.

Основною ідею проєкту є дати рівну можливість для навчання фотографії/відеографії, а також творчого розвитку. Через безкоштовні уроки “Фотошколи”, кожен зможе освоїти професію фотографа/відеографа/монтажера, побувати на майстер класах у професіоналів, а також взяти участь у зйомці короткометражного фільму. Кожного тижня протягом 3-х місяців, будуть проходити безкоштовні уроки фотошколи.

Використовуючи сучасні форми навчання, учасники програми будуть отримувати теоретичні знання й одразу реалізувати їх на практиці. Заняття будуть проходити в групах, де студенті зможуть навчитися обраному направленню.

Протягом проєкту, щоп’ятниці, будуть проводитися заходи, де учасники фотошколи отримають можливість відпрацювати отриманні знання на практиці.

Кульмінацією проєкту стане зйомка короткометражного фільму. В ньому візьмуть участь учасники фотошколи, професійні фотографи/відеографи, а також професійні монтажери і звукооператори.

Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проєкту

Учасниками програми зможуть стати всі, хто зареєструються для участі, а також бажають розвивати свої творчі та інтелектуальні здібності. Через проєкт, вони зможуть приймати активну участь в громадському житті, брати участь в організації власного змістовного дозвілля, розвивати та популяризувати суспільно-корисні форми молодіжної культури.

Мета проєкту

Нашою метою є, в першу чергу, дати змогу молоді зробити перший та найскладніший крок разом з нашою інноваційною програмою і коли «фотошкола» закінчиться, вони зможуть продовжити навчання та розвиток самостійно.

Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

Лютий 2022:
1. Збір ініціативної групи (обговорення проєкту та залучення учасників);
2. Складання плану дій та заходів (Обговорення; обговорення змісту заходів);
3. Складання програми за напрямками проєту, розподіл обов'язків;
4. Підготовка технічної складової (ремонт, обслуговування звукового та технічного обладнання, технічна готовність для проведення заходів);
5. Розробка інформаційної складової через збір творчої команди
(розробка рекламного оголошення та афіш, створення зустрічі в соціальних мережах);
6. Інформаційна підтримка (відвідування та зв`язок зі ЗМІ міста Кременчука,
домовленість з інформаційними спонсорами стосовно підтримки заходу);

Червень - Серпень 2022:
7. Проведення заходів:
- Теоретичні уроки кожного тижня;
- Фотопрогулянки;
- Зйомка короткометражного фільму;
- Презентація фільму;

Вересень 2022:
8. Підведення результатів, через збір ініціативної групи (Підведенні аналізу відгуків та складання планів на майбутнє).

Результати (кількісні і якісні) реалізації проєкту

Кількісні показники: - залучення до реалізації проєкту близько 50 волонтерів з числа студентської та учнівської молоді; - залучення до проведення фестивалю близько 3000 глядачів; - залучення близько 350 учасників до участі в проекті; - розміщення 60 інформаційних повідомлень в ЗМІ та Інтернет ресурсах; Якісні показники: - популяризація здорового способу життя серед молоді Полтавської області; - профілактика соціально негативних явищ у молодіжному середовищі; - можливість реалізуватись та отримати унікальний досвід для молоді; - розвиток та підтримка нових форм молодіжної культури; - організація змістовного дозвілля молоді.

Земельна ділянка, приміщення, об’єкт на якій планується реалізація проєкту належить до комунальної власності

Ні.
ні

Наявність письмової згоди керівника комунальної установи

Ні.
Установа для реалізації проєкту не перебуває в комунальній власності.

Можливі ризики при реалізації проєкту

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, ми готові проводити навчання в Онлайн режимі, використовуючи професійне аудіо та відео обладнання. Також є ризик стосовно учасників та викладачів проекту. На даний момент, в нас вже існує база викладачів та волонтерів, готових допомогти в реалізації проєкту. Ми провели опитування серед мешканців міста стосовно участі в даному проєкті. В результаті, ми отримали велику кількість позитивних відгуків і отримали заочну відповідь стосовно їх участі. Також вже існує велика кількість участників, бажаючих взяти участь в проєкті.

Фотографії