• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Благоустрій території двору по вул. Європейській, б. №№ 25, 27 та по вул. Чкалова б. №№ 7, 9 Брав участь

Доданий
29.10.2018
Номер
31
Благоустрій міських територій

Облаштування території нашого житлового комплексу з п*яти великих будинків новим дитячим майданчиком, спортивним знаряддям та елементами Воркаут принесе дуже багато користі мешканцям наших будинків і прилеглого приватного сектору і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим.

Автор проекту
Віталій
Віталій Галущенко
Бюджет
325 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛІ проекти - сектор Центр (включає мікрорайони №№15, 16)
Адреса
вул. Чкалова, 7, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої та малої проектних пропозицій пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Благоустрій міських територій

Відповідність тематики загальноміської проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

2.1. Існуюча ситуація

Житловий масив, який утворюється з будинків № 25 та 27 по вулиці Європейській, будинків №7 та 9 по вул. Чкалова та будинку №40 по вул. Переяславській має спільну територію, на якій з «радянських часів» було встановлено спортивний майданчик для ігрових видів спорту (волейболу, футболу та баскетболу), кілька спортивних знарядь (турніки, бруси) та елементи дитячого майданчика. На протязі часу існування майданчика, мешканці прилеглих будинків тренувались, організовували дворові спортивні змагання та прививали дітям любов до спорту. З плином часу огорожа майданчика зруйнувалась, а покриття з гранвідсіву дуже пилило, що почало дратувати мешканців прилеглих будинків і майданчик кілька років тому було повністю демонтовано, а на його місці висаджено молоді дерева. Частково було зруйновано і елементи спортивного майданчика, а ті що залишились не відповідають вимогам безпечного користування.
У нинішній час на дитячому майданчику в нашому дворі в робочому і доступному для використання стані збереглись лише два елементи (гойдалка та драбинка). Балансир, грибочки та пісочниця зламані кілька років тому і ремонтувались мешканцями двору безліч разів. Карусель взагалі зрізали на металобрухт.
Кілька лавочок, встановлених в зоні дитячого майданчика потребують негайного ремонту та заміни. Враховуючи він молодих дерев, висаджених замість ігрового майданчика, там невдовзі буде міні-сквер і також є необхідність встановлення кількох лавочок.
Елементи спортивного майданчика у переважній більшості давно деформовані і зруйновані іржею, що є небезпечним не тільки для дітей, але і дорослих. Всі конструкції вже давно відслужили свій термін використання і потребують негайного демонтажу.
Будинки в яких створено ОСББ (Чкалова, 9 та Переяславська, 40) самотужки за власний кошт встановили кілька елементів дитячих майданчиків, але іноді мешканці цих будинків забороняють «чужим дітям» ними користуватись. Крім цього багато дітей приходять погратись з однолітками у двір з приватного сектору, який розташований поряд, бо для них це чи не єдине місце колективних розваг.

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

Діти різних вікових груп від 2 до15 років та дорослі, які мешкають на мікрорайоні в житлового комплексу з будинків № 25 та 27 по вулиці Європейській, будинків №7 та 9 по вул. Чкалова та будинку №40 по вул. Переяславській та прилеглого приватного сектору

2.3. Мета проектної пропозиції

Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного та шкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків та людей похилого віку. Зміцнення сімейних цінностей. Фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління. Впровадження здорового засобу життя.

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо встановлення спортивного та дитячого майданчиків з урахуванням ландшафту, особливостей двору, підземних комунікацій та розміщення існуючих старих конструкцій.
2. Видалити застарілі травмонебезпечні конструкції та підготувати територію для встановлення спортивного та дитячого майданчиків.
3. Згідно запланованого кошторису придбати та встановити елементи та конструкції спортивного і дитячого майданчиків. Придбання та встановлення здійснити виключно у підприємств, які мають дозволи та ліцензії на виготовлення продукції згідно діючого законодавства, передбачають безпечне використання елементів та гарантують якість продукції.
4. Виконати благоустрій прилеглої території.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Звернутись до мешканців прилеглих будинків та мікрорайону в цілому за підтримкою проекту встановлення дитячого і спортивного майданчиків з освітленням.
2. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації на встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
3. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
4. Здійснити моніторинг вартості елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків серед вітчизняних виробників. Прорахувати вартість доставки та встановлення елементів.
5. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди на встановлення елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків.
6. Надати повні розрахунки вартості обладнання та конструкцій, вартості підготовки території та безпосередньо вартості встановлення

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Результат, якого ми прагнемо - здорові та розвинені діти, провадження здорового засобу життя та створення умов мешканцям мікрорайону для занять массовим спортом, відпочинку і прогулянок з дітьми, укріплення родинних зв*язків.

Чи відповідає ділянка для реалізації проекту рекомендованим місцям

Так.
Так

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент житлово-комунального господарства.