• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування дитячої зони відпочинку (встановлення дитячого та спортивного майданчика) На реалізації

Доданий
29.10.2018
Номер
29
Благоустрій міських територій

Наш двір утворюється з будинків № 76, 78/19 по проспекту Лесі Українки та будинку 17 по вулиці Героїв Крут, має велику кількість мешканців різного віку і дуже багато дітей, адже поруч дитячій садочок №50 та школа №31.
У нинішній час на дитячому майданчику в нашому дворі для використання збереглись лише елементи «радянського спадку» які встановлювались у 1984.

Автор проекту
Олександр
Олександр Касіт
Бюджет
325 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛІ проекти - сектор Молодіжний (включає мікрорайони №№1, 2, 3)
Адреса
просп. Лесі Українки (50 років Жовтня), 78/19, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої та малої проектних пропозицій пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Благоустрій міських територій

Відповідність тематики загальноміської проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

2.1. Існуюча ситуація

Наш двір утворюється з будинків № 76, 78/19 по проспекту Лесі Українки та будинку 17 по вулиці Героїв Крут, має велику кількість мешканців різного віку і дуже багато дітей, адже поруч дитячій садочок №50 та школа №31.
У нинішній час на дитячому майданчику в нашому дворі для використання збереглись лише елементи «радянського спадку» які встановлювались у 1984 при здачі будинків в експлуатацію, які постійно підфарбовують і ремонтують, але це не робить їх сучасними і привабливими. Більшість конструкцій зламані або деформовані і на них страшно відпускати дітей. Залізо погнуте, крихке, ледь тримається та несе загрозу життю та здоров’ю наших дітей.
Спортивне знаряддя у дворі відсутнє взагалі. Є лише баскетбольні щити, і турнік, які давно підточені іржею і деформовані.
У нашому мікрорайоні взагалі відсутні спортивні площадки з елементами Воркаут.
Ми впевнені, що облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком, спортивним знаряддям та елементами Воркаут принесе дуже багато користі мешканцям мікрорайону і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим.

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

Діти дошкільного, шкільного віку мешканців трьох!!! великих житлових будинків тобто більше однієї тисячі мешканців - людей різного віку, соціального статусу та статі. Поруч із бажаним місцем розташування проектної пропозиції розташовані школа №31 та дитячий садочок №50. Район дуже популярний у молодих сімей з дітками, навіть тих що винаймають житло.

2.3. Мета проектної пропозиції

Благоустрій території двору. Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного та шкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків та людей похилого віку. Зміцнення сімейних цінностей. Фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління. Впровадження здорового способу життя.

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо:
- встановлення спортивного та дитячого майданчиків з урахуванням ландшафту, особливостей двору, підземних комунікацій та розміщення існуючих старих конструкцій;
2. Видалити застарілі травмонебезпечні конструкції та підготувати територію для встановлення спортивного та дитячого майданчиків.

3. Згідно запланованого кошторису придбати та встановити елементи та конструкції спортивного і дитячого майданчиків, та встановити на внутрішніх дорогах двору засоби примусового зниження швидкості. Придбання та встановлення елементів благоустрою здійснити виключно у підприємств, які мають дозволи та ліцензії на виготовлення продукції згідно діючого законодавства, передбачають безпечне використання елементів та гарантують якість продукції.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Звернутись до мешканців прилеглих будинків та мікрорайону в цілому за підтримкою проекту встановлення дитячого і спортивного майданчиків.
2. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації на встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
3. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
4. Здійснити моніторинг вартості елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків серед вітчизняних виробників. Прорахувати вартість доставки та встановлення елементів.
5. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди на встановлення елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків.
6. Надати повні розрахунки вартості обладнання та конструкцій, вартості підготовки території та безпосередньо вартості встановлення.

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Результат, якого ми прагнемо - здорові та розвинені діти, впровадження здорового способу життя та створення умов мешканцям мікрорайону для занять спортом, відпочинку і прогулянок з дітьми.

Чи відповідає ділянка для реалізації проекту рекомендованим місцям

Так.
Так

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент житлово-комунального господарства.