• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Комплексний благоустрій території двору в районі будинків 19,31, 33 по просп Свободи На голосуванні

Доданий
04.10.2019
Номер
91
Благоустрій міських територій (ВЕЛИКІ та МАЛІ проекти)

Комплексний благоустрій території двору, який має включати в себе улаштування нового дитячого майданчика в районі будинків № 19, 31, 33 по проспекту Свободи та улаштування спортивного майданчика в районі будинків 35 та 39/41

Автор проекту
Світлана
Світлана Шумеєва
Бюджет
399 750 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛІ проекти - сектор Молокозавод (включає мікрорайон №12)
Адреса
просп. Свободи (60 років Жовтня вул.), 31, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Відповідність тематики малої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Так

Відповідність тематики комунальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Відповідність тематики соціальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Чи відповідає земельна ділянка переліку рекомендованих місць

Так.
Так

2.1. Існуюча ситуація

Наш двір утворюється з будинків № 19, 31, 33, 35 та 39/41 по проспекту Свободи і має велику кількість мешканців різного віку і дуже багато дітей.
У нинішній час на дитячому майданчику в нашому дворі в робочому і доступному для використання стані збереглись лише елементи, встановлені кілька років тому між будинками 35 та 39/41 (гірка, пісочниця, гойдалка та карусель) кимось з місцевих депутатів. Також є кілька елементів «радянського спадку», які постійно підфарбовують і ремонтують, але це не робить їх сучасними і привабливими, тому вони лише займають місце. Між будинками 31 та 33 взагалі всі конструкції зламані або деформовані, а територію двору, яка призначена для прогулянок і дозвілля мешканців, взагалі зробили дорогою, по якій постійно їздять автомобілі, часто вантажні (підвоз товару до магазинів, розташованих у дворі та будинку №31), що робить наш двір зоною підвищеної небезпеки.
Спортивне знаряддя у дворі відсутнє взагалі. Є лише два зруйнованих тенісних столи.
Ми впевнені, що облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком, спортивним знаряддям та елементами Воркаут принесе дуже багато користі мешканцям мікрорайону і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим.

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

Діти різних вікових груп від 2 до15 років та дорослі, які мешкають на мікрорайоні у дворі будинків 19, 31, 33, 35 та 39/41 по проспекту Свободи, прилеглих будинків №15, 17 по проспекту Свободи та №66/13 по вулиці Європейській.

2.3. Мета проектної пропозиції

Благоустрій території двору. Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного та шкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків та людей похилого віку. Зміцнення сімейних цінностей. Фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління. Впровадження здорового засобу життя.

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо:
- встановлення спортивного та дитячого майданчиків з урахуванням ландшафту, особливостей двору, підземних комунікацій та розміщення існуючих старих конструкцій;
2. Видалити застарілі травмонебезпечні конструкції та підготувати територію для встановлення спортивного та дитячого майданчиків.
3. Згідно запланованого кошторису придбати та встановити елементи та конструкції спортивного і дитячого майданчиків. Придбання та встановлення елементів благоустрою здійснити виключно у підприємств, які мають дозволи та ліцензії на виготовлення продукції згідно діючого законодавства, передбачають безпечне використання елементів та гарантують якість продукції.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Звернутись до мешканців прилеглих будинків та мікрорайону в цілому за підтримкою проекту встановлення дитячого і спортивного майданчиків.
2. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації на встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
3. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
4. Здійснити моніторинг вартості елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків серед вітчизняних виробників. Прорахувати вартість доставки та встановлення елементів.
5. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди на встановлення елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків.
6. Надати повні розрахунки вартості обладнання та конструкцій, вартості підготовки території та безпосередньо вартості встановлення.

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Результат, якого ми прагнемо - здорові та розвинені діти, провадження здорового засобу життя та створення умов мешканцям мікрорайону для занять массовим спортом, відпочинку і прогулянок з дітьми, укріплення родинних зв*язків.

Наявність довідки або інформаційної згоди керівника комунальної установи щодо ознайомлення з проектом (для КОМУНАЛЬНИХ проектів)

Ні.
Ні

Чи інформували Ви мешканців прилеглих будинків чи мікрорайону щодо подачі проекту?

Так.
Так

Фотографії

Експертна оцінка