• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Улаштування нового дитячого майданчика з елементами для занять спортом по вул. Європейській 64. На голосуванні

Доданий
04.10.2019
Номер
87
Благоустрій міських територій (ВЕЛИКІ та МАЛІ проекти)

У нинішній час, на дитячому майданчику в нашому дворі, є елементи, які були встановлені кілька років тому місцевим депутатом, та елементи, встановлені ще за «радянських» часів. Всі вони майже зруйновані і здебільшого знаходяться в непридатному для використання стані. Облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком та спортивними елементами принесе багато користі мешканцям нашого двору.

Автор проекту
Олена
Олена Денисенко
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛІ проекти - сектор Нагірна (включає мікрорайони №№8, 9)
Адреса
вул. Європейська (Щорса), 64, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Відповідність тематики малої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Благоустрій міських територій

Відповідність тематики комунальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Відповідність тематики соціальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Чи відповідає земельна ділянка переліку рекомендованих місць

Так.
Відповідає

2.1. Існуюча ситуація

Наш двір, який утворюється з будинків № 4 по вул.. Нагірній, №64 по вулиці Европейській та будинків №18 і 20 по проспекту Свободи має велику кількість мешканців різного віку і дуже багато дітей. У нинішній час, на дитячому майданчику в нашому дворі, є елементи, які були встановлені кілька років тому місцевим депутатом, та елементи, встановлені ще за «радянських» часів. Всі вони майже зруйновані і здебільшого знаходяться в непридатному для використання стані. Існуючі вцілілі конструкції не забезпечують в повному обсязі потреби наших дітей і ми змушені гуляти з ними в інших місцях. Також є кілька спортивних елементів – турніки і бруси, які давно застаріли. Їхній стан не відповідає сучасним вимогам, лякає людей своїм виглядом і не дає змоги повноцінно їх використовувати. Є два тенісних столи, встановлені в різний час, але на момент сьогодення зруйновані і деформовані.
Відсутність спортивних елементів у дворі призводить до поступової деградації молоді, яка свій вільний час проводить за дворовими столиками, вживає алкогольні напої і тероризує мешканців, які майже кожної ночі викликають поліцію.
Ми впевнені, що облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком, спортивним та елементами Воркаут принесе дуже багато користі мешканцям мікрорайону і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим.

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

Мешканці будинків № 4 по вул.. Нагірній, №64 по вулиці Европейській та будинків №18 і 20 по проспекту Свободи. Діти різних вікових груп від 2 до 15 років та дорослі, які мешкають в цих будинках.

2.3. Мета проектної пропозиції

Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного та шкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків та людей похилого віку. Зміцнення сімейних цінностей. Фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління. Впровадження здорового засобу життя.

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо встановлення спортивного та дитячого майданчиків з урахуванням ландшафту, особливостей двору, підземних комунікацій та розміщення існуючих старих конструкцій;
2. Видалити застарілі травмонебезпечні конструкції та підготувати територію для встановлення спортивного та дитячого майданчиків.
3. Згідно запланованого кошторису придбати та встановити елементи та конструкції спортивного і дитячого майданчиків. Придбання та встановлення елементів благоустрою здійснити виключно у підприємств, які мають дозволи та ліцензії на виготовлення продукції згідно діючого законодавства, передбачають безпечне використання елементів та гарантують якість продукції.
4. Виконати благоустрій прилеглої території.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Звернутись до мешканців прилеглих будинків та мікрорайону в цілому за підтримкою проекту встановлення дитячого і спортивного майданчиків.
2. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації на встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
3. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
4. Здійснити моніторинг вартості елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків серед вітчизняних виробників. Прорахувати вартість доставки та встановлення елементів.
5. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди на встановлення елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків.
6. Надати повні розрахунки вартості обладнання та конструкцій, вартості підготовки території та безпосередньо вартості встановлення.

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Результат, якого ми прагнемо - здорові та розвинені діти, провадження здорового засобу життя та створення умов мешканцям мікрорайону для занять массовим спортом, відпочинку і прогулянок з дітьми, укріплення родинних зв’язків.

Наявність довідки або інформаційної згоди керівника комунальної установи щодо ознайомлення з проектом (для КОМУНАЛЬНИХ проектів)

Ні.
Не потрібна

Чи інформували Ви мешканців прилеглих будинків чи мікрорайону щодо подачі проекту?

Так.
Так

Фотографії

Експертна оцінка