• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Улаштування дитячого майданчика зі спортивними та інклюзивними елементами по в. Мічуріна, 73, 75, 77 На голосуванні

Доданий
03.10.2019
Номер
77
Благоустрій міських територій (ВЕЛИКІ та МАЛІ проекти)

Елементи дитячого майданчика користувались попитом у мешканців мікрорайону, тому що наш двір має затишний зелений сквер з кількома лавами в якому приємно проводити час і гуляти з дітьми. У нинішній час на дитячому майданчику в робочому і доступному для використання стані збереглись лише кілька елементів.
Облаштування нового майданчика дозволить виховувати підростаюче покоління більш розвинутим.

Автор проекту
Марина
Марина Грамаковська
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
МАЛІ проекти - сектор Занасип II та III (включає мікрорайон №19)
Адреса
вул. Мічуріна, 73, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Відповідність тематики малої проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Благоустрій міських територій

Відповідність тематики комунальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Відповідність тематики соціальної проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

Чи відповідає земельна ділянка переліку рекомендованих місць

Так.
Так

2.1. Існуюча ситуація

У дворі, який утворюється з будинків № 73, 75 та 77 по вулиці Мічуріна існує територія, на якій ще з «радянських часів» встановлено елементи дитячого майданчика , які на даний момент часу становлять лише загрозу для малечі…
Елементи дитячого майданчика користувались попитом у мешканців мікрорайону, тому що наш двір має затишний зелений сквер з кількома лавами в якому приємно проводити час і гуляти з дітьми. У нинішній час на дитячому майданчику в нашому дворі в робочому і доступному для використання стані збереглись лише кілька елементів (гірка та драбинки). Ми впевнені, що облаштування нашого двору новим дитячим майданчиком, спортивним знаряддям та елементами Воркаут принесе дуже багато користі мешканцям мікрорайону і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим.
Пропоную звернути увагу на нашу пропозицію і підтримати наших талановитих дітей і заохотити їх розвиватись у напрямку здорового засобу життя. Підтримаємо наше прагнення! За здорову націю!

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

Діти різних вікових груп від 2 до15 років та дорослі, які мешкають на мікрорайоні в районі ЗОШ №3, ЗДО №23, будинків № 73, 75 та 77 по вулиці Мічуріна.

2.3. Мета проектної пропозиції

Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного та шкільного віку, умов для відпочинку їхніх батьків та людей похилого віку. Зміцнення сімейних цінностей. Фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління. Впровадження здорового засобу життя.

2.4. Завдання проектної пропозиції

1. Розробити проектно-кошторисну документацію щодо встановлення спортивного та дитячого майданчиків з урахуванням ландшафту, особливостей двору, підземних комунікацій та розміщення існуючих старих конструкцій.
2. Видалити застарілі травмонебезпечні конструкції та підготувати територію для встановлення спортивного та дитячого майданчиків.
3. Згідно запланованого кошторису придбати та встановити елементи та конструкції спортивного і дитячого майданчиків. Придбання та встановлення здійснити виключно у підприємств, які мають дозволи та ліцензії на виготовлення продукції згідно діючого законодавства, передбачають безпечне використання елементів та гарантують якість продукції.
4. Виконати благоустрій прилеглої території.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

1. Звернутись до мешканців прилеглих будинків та мікрорайону в цілому за підтримкою проекту встановлення дитячого і спортивного майданчиків.
2. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з проектною організацією для розробки проектно-кошторисної документації на встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
3. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди з організацією-підрядником на підготовку території для встановлення спортивного і дитячого майданчиків.
4. Здійснити моніторинг вартості елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків серед вітчизняних виробників. Прорахувати вартість доставки та встановлення елементів.
5. Здійснити моніторинг вартості робіт для укладання угоди на встановлення елементів та конструкцій спортивного та дитячого майданчиків.
6. Надати повні розрахунки вартості обладнання та конструкцій, вартості підготовки території та безпосередньо вартості встановлення.

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

Результат, якого ми прагнемо - здорові та розвинені діти, провадження здорового засобу життя та створення умов мешканцям мікрорайону для занять массовим спортом, відпочинку і прогулянок з дітьми, укріплення родинних зв*язків.

Наявність довідки або інформаційної згоди керівника комунальної установи щодо ознайомлення з проектом (для КОМУНАЛЬНИХ проектів)

Ні.
Ні

Чи інформували Ви мешканців прилеглих будинків чи мікрорайону щодо подачі проекту?

Так.
Так

Фотографії

Експертна оцінка