• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Світлодіодний простір на сцені Кременчуцького міського Палацу культури Брав участь

Доданий
30.10.2018
Номер
56
Інновації, інформаційні технології, телекомунікації

Світлодіодний екран сьогодні є стандартним сценічним оформленням багатьох, навіть регіональних, сценічних площадок. Led екран не просто прикрашає виступ артистів. Він створює атмосферу заходу, надає самодіяльним артистам стимул для підвищення своєї майстерності, За рік КМПК відвідує близько 300 тисяч глядачів. "Світлодіодний простір"- це розширення можливостей Палацу, це високий статус Кременчука.

Автор проекту
Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
ВЕЛИКІ проекти
Адреса
бульв. Пушкіна, 2, Кременчук

Опис

Відповідність тематики великої та малої проектних пропозицій пріоритетам Громадського бюджету

Так.
Інновації, інформаційні технології, телекомунікації

Відповідність тематики загальноміської проектної пропозиції пріоритетам Громадського бюджету

Ні.
Ні

2.1. Існуюча ситуація

Сучасні технології все більше входять у найрізноманітніші сфери людського життя. І це не лише наука. Новітні технології в усьому. Без них будь-яка галузь, будь-які форми людської діяльності приречені на занепад.
Не винятком є і культура. Кожна творча особистість на сьогодні має можливість проявити себе у просторі на багато ширшому і різноманітнішому за звичайну сцену. В інтернеті цих можливостей безліч. Але саме сцена лишається витоком культури справжньої – глибинної народної, сучасної популярної, новітньої та креативної.
Аби не перетворитися на заклад архаїчних мистецтв, аби долучити як мога більше творчої молоді на кін міського Палацу культури та до його глядацької зали, необхідно зробити важливий крок до осучаснення його сцени.
Світлодіодні екрани вже давно увійшли у звичайне технічне обладнання багатьох сценічних площадок навіть регіонального значення. Кременчуцький міський Палац культури, як найбільшу сценічну площадку Полтавської області, так само необхідно привести до належного рівня візуального оформлення сцени.
Проект «Світлодіодний простір на сцені Кременчуцького міського Палацу культури» передбачає придбання та інсталяцію з належним обладнанням на сцені КМПК сучасного Led екрану розміром до 30 м2 при вартості квадратного метру близько 900 умовних одиниць.
З урахуванням необхідних заходів з реконструкції будівлі та систем енергозабезпечення Палацу, даний проект не може бути пріоритетним для фінансування з міського бюджету, тому колектив КМПК подає його на конкурс проектів за програмою «Громадський бюджет 2016-2020».
Світлодіодний екран є сучасним рішенням для оформлення численних концертів, тематичних та розважальних програм, вистав, тощо. Він може виступати як сценічне оформлення, так і в якості інформаційного екрану. Led екран в змозі прикрасити будь-який виступ, що зробить сцену міського Палацу культури більш привабливою як для артистів, так і для глядачів.
За рік наш заклад відвідує близько 300 тисяч відвідувачів, з яких 70 тисяч – це діти. Близько 600 талановитих дітей міста щорічно творчо зростають на його сцені.
« Світлодіодний простір» - це розширення можливостей сцени, підтримка та заохочення самодіяльних артистів міста, прикраса та високий статус міста, в якому міський Палац культури лишається основною сценічною площадкою міста і області та центром сучасного суспільного життя Кременчука.

2.2. Опис людей або груп населення, які зможуть користуватись результатами реалізації проектної пропозиції

«Світлодіодний простір на сцені Кременчуцького міського Палацу культури» має розміститися в самому центрі культурного та суспільного життя міста. По-перше, Led екран прикрасить виступи близько 600 учасників художньої самодіяльності КМПК і мотивуватиме їх до підвищення рівня їхніх концертних номерів. По-друге, комунальний заклад культури Концертна організація «Славутич» (100 артистів) так само матиме змогу використовувати Led екран під час проведення власних концертів на сцені КМПК. По-третє, щороку заходи міського Палацу культури відвідує до 300 тисяч кременчужан, з яких приблизно 70 тисяч – це діти. Сцена міського Палацу культури використовується не лише в якості концертної площадки. Led екран може стати інтерактивним простором для проведення громадських слухань, звітів, тощо.

2.3. Мета проектної пропозиції

Метою втілення заявленого проекту є підвищення якості послуг Кременчуцького міського Палацу культури в його культурно-мистецькій діяльності, розширення можливостей творчого виявлення самодіяльних колективів та підвищення статусу КМПК як найбільшої сценічної площадки Полтавської області до відповідного рівня технічного оснащення.

2.4. Завдання проектної пропозиції

. Завдання проектної пропозиції :
- Закупівля Lеd панелей та супутнього обладнання;
- Монтаж Lеd панелей в один екран на сцені КМПК;
- Тестування та подальша експлуатація Lеd екрану під час проведення концертних та інших заходів КМПК.

2.5. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію

. Заходи, які треба виконати для впливу на ситуацію :
- Закупівля обладнання – обрання постачальника, придбання та транспортування обладнання до КМПК.
- Монтаж екрану на сцені КМПК спеціалістами з монтажу Lеd обладнання.
- Тестування обладнання спеціалістами та навчання персоналу КМПК роботі з Lеd екраном.

2.6. Результати (кількісні і якісні) реалізації заходів проектної пропозиції

В результаті реалізації заходів даної проектної пропозиції на сцені КМПК має з’явитися стаціонарний Lеd екран розміром до 30м2. Його робота має збагатити візуальне сприйняття сценічної продукції яка надається Кременчуцьким міським Палацем культури кременчуцькому численному глядачу (до 300 тисяч відвідувачів на рік).

Чи відповідає ділянка для реалізації проекту рекомендованим місцям

Ні.
Ні

Відповідальні підрозділи

Управління культури і туризму