• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Кременчуці активістів кличуть на «кухню» Громадського бюджету

03 грудня 2017 р. у Кременчуці відбудеться Ярмарок проектів, поданих авторами на конкурс Громадського бюджету м. Кременчука 2017 року.

03 грудня 2017 р. у Кременчуці відбудеться Ярмарок проектів, поданих авторами на конкурс Громадського бюджету м. Кременчука 2017 року. Неформальна зустріч проходитиме з 12.00 до 18.00 у приміщенні Альтернативного культурного центру #Adapter за адресою проспект Свободи, 30-А.

Реєстрація участі у Ярмарку для авторів проектів є обов’язковою  до 15:00 години 01.12.2017 за посиланням: https://goo.gl/uuJhRw.

Для мешканців міста та всіх бажаючих бути у вирі громадських подій Кременчука вхід на Ярмарок вільний.

Мета ярмарку: допомога авторам у залученні голосів мешканців Кременчука за їхні проекти, пропагування Громадського бюджету (бюджету участі), налагодження неформальних горизонтальних зв’язків жителів нашого міста.

Учасників ярмарку чекає:

- простір для презентацій проектів ГБ 2017;

- «відкритий» мікрофон та он-лайн трансляція презентацій проектів ГБ 2017;

- участь у кулінарній битві авторів проектів проектів ГБ 2017: вони приготують свої справи на справжній печі, пригостять учасників зустрічі, розкажуть, що їх надихнуло підготувати і подати проект;

- куштування смачних страв і корисних напоїв;

- невимушене спілкування.

Контактна особа:

Ірина Каць,

+380681646362, katss314@gmail.com


***


Громадський бюджет м. Кременчука 2017 р. реалізується виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради за підтримки ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) у рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ – ІІ) впровадження» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); ГО «Культурний ді@лог» у рамках проекту «Альтернативні інструменти інформаційної кампанії Громадського бюджету м. Кременчука» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

#ІБСЕД, #ГромадськийПроект_Кременчук, #БюджетУчасті_Кременчук, #ГромадськийБюджет_Кременчук, #culturaldialogue, #ФондСхіднаЄвропа, #ГраПочалась!, #ГБ2017,  #ДійЦікаво